O lume fara cuvinte
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Westie

+2
laurik
Admin
6 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Westie - Pagina 2 Empty pentru Franci

Mesaj  Teodora Dum Iul 11, 2010 11:17 am

eu cred ca e inca foarte mic..a mea are 4 ani si inca ma musca Smile el se joaca daca nu esti atent te capseaza Razz trebuie rabdare pana sa invete ca nu e voie.in legatura cu facutul ...treburilor in casa ar trebuii sa-i stabilesti un program ...dimineata la amiaz si seara ...sa-l scoti afara si cand face in casa baga-l cu nasul acolo si spunei ca nui voie.incet incet se invata ..si eu am patit asa dar eu am gradina din fericire isi impinge singura usa si merge afara Smile.in schimb se razbuna noaptea,daca ne certam inainte de culcare sau ridic tonul la ea,ca are chef de joaca si la 12 noaptea Razz se duce la culcare suparata si imi lasa "cadou" pe dimineata.e f f jucausa ..si a mea ascunde bobite ..oase..biscuiti tot ce primeste pe dupa usi prin pat .. sapa in gradina,toata ziua face cate o trasnaie..o iubesc foarte mult.

Teodora
Vizitator


Sus In jos

Westie - Pagina 2 Empty Buna

Mesaj  ale15kesha Dum Oct 09, 2011 7:37 pm

As vrea si eu sa-mi iau un westie din Rom. si vreau sa-l aduc cu masina in uk cine poate sa-mi spuna cum sa fac sa nu-i fie frica si deaste lol! a

ale15kesha

Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/10/2011

Sus In jos

Westie - Pagina 2 Empty Buna

Mesaj  anne890 Vin Aug 31, 2012 10:27 pm

Si eu am un westie de 3 luni si face la fel ca al tau. Musca chiar daca am incercat am incercat mai multe metode sa il dezvat. Treaba mare face mereu afara, dar cu treaba mica avem inca problemea, parca se tine pana ajungem in casa si pe urma face. De asemenea nu prea ma asculta, poate pentru ca il dragaleshc prea mult...

anne890

Mesaje : 3
Data de înscriere : 31/08/2012

Sus In jos

Westie - Pagina 2 Empty pt. ale15kesha

Mesaj  anne890 Vin Aug 31, 2012 10:30 pm

Buna ale15kesha,
si eu l-am adus pe Zuzu meu din Romania in Germania acum trei zile. Eu l-am tinut intr-o cutie destul de incapatoare si am stat cu el pe bancheta de spate. Nu am avut probleme, a dormit mult. Trebuie sa ai niste jucarele cu tine sa te joci cu el cand nu doarme. Si opriri cat mai dese sa isi faca nevoile.

anne890

Mesaje : 3
Data de înscriere : 31/08/2012

Sus In jos

Westie - Pagina 2 Empty Problema

Mesaj  anne890 Vin Aug 31, 2012 10:32 pm

O problema cu al meu e faptul ca dupa ce face pipi incepe sa linga unde a facut. Imi displace total si nu stiu cum sa il fac sa inceteze Mad

anne890

Mesaje : 3
Data de înscriere : 31/08/2012

Sus In jos

Westie - Pagina 2 Empty Re: Westie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum