O lume fara cuvinte
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

ce manaca catelusii nostrii?

5 participan?i

In jos

ce manaca catelusii nostrii? Empty ce manaca catelusii nostrii?

Mesaj  nicoleta Dum Ian 06, 2008 9:29 pm

m am gandit ca ar prinde bine un astfel de subiect,sa vedem fiecare ce-i da sa manance catelului?eu am o catelusa shih tzu -Dolly si o hranesc cu:granule pentru shih tzu de la Royal Canin,cu conserve cesaro(de pui,cu vanat),ii place foarte mult pestele(ii dau conserva de ton),ii dau supica de pui cu morcov si orez si in rest mai papa cate un cremvurst,sunca de pui....si ii plac foarte mult recompensele,adora batoanele picnic,sticks urile pt dinti si ciocolata speciala pt catei Smile

nicoleta

Mesaje : 15
Data de înscriere : 04/01/2008
Varsta : 40
Localizare : Timisoara

Sus In jos

ce manaca catelusii nostrii? Empty Re: ce manaca catelusii nostrii?

Mesaj  Admin Dum Ian 06, 2008 9:35 pm

ff bun subiectul Very Happy ..eu de cand l-am castrat pe flafy i-am dat brit...si cateodata diverse sortimente de la purina..desi nu e sanatos, si eu ii dau mancare de la masa... Embarassed ..salamior..chiar si mere..banane, morcovi, rosii Laughing

Admin
Admin

Mesaje : 51
Data de înscriere : 04/01/2008

https://faracuvinte.forumgratuit.ro

Sus In jos

ce manaca catelusii nostrii? Empty Re: ce manaca catelusii nostrii?

Mesaj  Roxxy Dum Ian 06, 2008 9:38 pm

Admin, nu ar mai trebui data mancare de la masa pentru ca ii poate face rau.. Marul, morcovul e foarte bun dar din cate stiu eu rosiile nu sunt bune ca sunt prea acide pentru stomacul lor... Rolling Eyes
Roxxy
Roxxy

Mesaje : 41
Data de înscriere : 04/01/2008
Varsta : 32
Localizare : Caracal

Sus In jos

ce manaca catelusii nostrii? Empty Re: ce manaca catelusii nostrii?

Mesaj  laurik Dum Ian 06, 2008 11:01 pm

si eu am un westie si ii dau hrana uscata numai de la proplan .Cand e vorba de legume sau fructe e primul .Dar stiu ca sunt interzise din meniu:rosiile,cartofi pt continutul de amidon si ceapa.....

laurik

Mesaje : 14
Data de înscriere : 05/01/2008

Sus In jos

ce manaca catelusii nostrii? Empty Re: ce manaca catelusii nostrii?

Mesaj  babypink13 Vin Noi 14, 2008 3:40 pm

eu am o atelusa bichon si e foarte foarte rasfatata doarme cu mine pe perna deci....va dati seama si...mananca ce vrea ea de obicei ii dau cremvusti si biscuiti de caini (preferatii ei) flower si ii mai dau uneori ciocolata kinder sau milka k dak ii dau africana de ex nici nu se uita la ea

babypink13

Mesaje : 10
Data de înscriere : 14/11/2008

Sus In jos

ce manaca catelusii nostrii? Empty Re: ce manaca catelusii nostrii?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum